Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kaderimiz bizim ellerimizdedir ve beynimiz tüm hayatımızın yöneticisidir.

Başımıza gelen olumlu ya da olumsuz tüm olayları aslında biz inşa ediyoruz. Bu bilinçle hayatımıza dilediğimizce yön verebiliriz. Tüm bunlar için ise, arındırılmış bir beyne / bilince ihtiyacımız var.

Hayatımızda hangi alanlarda tatmin değilsek, para ya da aşk ya da ilişkiler olabilir, o alanda kendimizi sabote eden, engelleyen ve hatta sürekli geri patinaj yaptıran etkeni bulabilirsek, zihnimizdeki bu engeli aşıp yepyeni bir kodlama geliştirebilirsek, artık hayatımız bizim istediğimiz yönde akmaya başlar. Başka bir deyimle, artık hiçbir çaba göstermesek de, aşk, para ve mutlu yaşam bize akar. Çünkü ana yönetim merkezimizi buna kodlamış oluruz.

Bizim çalışmalarımız, bir psikolog ya da koçluk seansından farklıdır. Biz yol gösterici değiliz, biz birer yol arkadaşı da değiliz. Biz sizi, sizin izin verdiğiniz ölçüde yeniden programlamak üzere hizmet sunucularız.

Kişi, aynada kendini her şeyiyle görmeye hazırsa, tüm kıyafetini düzeltebilir. Bilinçaltınız aynanızdır. Dışarıdakileri suçlamayı ve şikâyeti bırakıp aynasında kendini tüm çıplaklığı ile gören insan kendini memnun olmadığı her alanda yenileyip dönüştürebilir.

İrem Nurgül Durmuş