Sağlık Çalışmaları

Sağlık Çalışmaları

YETERİNCE SAĞLIKLI MISINIZ?

Bedenimiz bize hayatımızla ilgili mesajlar verir. Baş ağrısı, migren, bel fıtığı, epilepsi ya da kanser, tüm hastalıkların ruhsal durumumuz ile direkt bağlantısı vardır. Belki hasta olarak dinleneceğimizi ya da sevileceğimizi düşünüyor olabiliriz. Ya da sessiz isyan şeklimiz olabilir hastalıklarımız. Belki de yerine getirmek istemediğimiz sorumluluklardan kaçışımız da olabilir. Belki de çok eskilerde kalan ama bir türlü gün yüzüne çıkarıp çözemediğimiz travmatik bir olayımızın görünür halidir. Ve artık bastırılması mümkün olmadığı için hastalık olarak hayata çıkıyor olabilir.

Bir sürü sebep kaynak olabilir. Gerçek olan, tüm hastalıkların çözümünün kendi ruh dünyamızda olduğudur. Küçük hastalıklarımızı önemser ve baştan önlem alırsak, büyüklerinin de önünü kesmiş oluruz. Tüm bu sebeplerle ne sıklıkla hastalandığımızı analiz edip kalıcı çözüm için bilinçaltımızda temizlik yaptırmalıyız.

Aksi takdirde ameliyatlar, kemoterapiler ya da çeşitli tıbbi uygulamalar o hastalık sorununu çözümlese de, hastalığı yaratan inanç, duygu, tıkanıklık siz de mevcut olduğu için vücudunuz yeniden hastalık yaratabilir.